E-kartki na różne okazje

Przyzwyczailiśmy się, iż kartki z życzeniami wysyłamy z jakichś szczególnych okazji i w określone dni w roku. Przed Świętami Bożego Narodzenia oraz przed Wielkanocą wysyłamy pocztówki z życzeniami w dużych ilościach. Zdarza się nam także wysyłać internetowe kartki z życzeniami na Walentynki, z okazji urodzin lub imienin bliskiej nam osoby, na Dzień Kobiet lub kartki z życzeniami noworocznymi. Otrzymywanie takich kartek nie jest nigdy żadnym zaskoczeniem, spodziewamy się ich przed określonymi, istotnymi dniami. Najmilsze bywają jednak niespodzianki, warto więc od czasu do czasu wysyłać bliskim nam osobom – ukochanej/ukochanemu, przyjaciółce, mamie lub siostrze – e-kartkę bez szczególnej okazji, a jedynie jako wyraz naszej miłości, wdzięczności lub podziękowania.

Znajdziemy w Internecie mnóstwo takich wirtualnych kartek, które wysłać możemy każdego dnia. Takimi uniwersalnymi kartkami są e-kartki na dzień dobry lub na dobranoc. Jeżeli wiem, iż bliska nam osoba codziennie rano sprawdza pocztę lub pracę zaczyna od sprawdzenia poczty mailowej, warto czasem wysłać jej taką e-kartkę na dzień dobry. Kartki te przedstawiają często filiżankę kawy, słoneczko, uśmiechniętą buzię, bukiet kwiatów ze słowami „Miłego dnia!”, „Wstawaj, szkoda dnia” itp. Podobnie za pomocą e-pocztówki na dobranoc możemy życzyć bliskiej nam osobie „Dobrej nocy”, „Miłych snów” itd. Takie internetowe kartki mogą być graficznymi, ładnymi obrazkami, ale mogą być to także e-kartki muzyczne lub kartki animowane, z ruchomymi, migającymi elementami.

E-kartkę warto nieraz wysłać także z nieoczywistych okazji, np. kartka jako podziękowanie dla kogoś, kto nam pomógł w jakikolwiek sposób, e-kartka na narodziny dziecka dla świeżo upieczonej mamy, kartka jako zaproszenie na kawę, kartka z przeprosinami lub kartka miłosna, za pomocą której wyrazimy naszą miłość na co dzień, bez specjalnej okazji. Uniwersalnymi kartkami dla dziewcząt i kobiet są e-kartki kwiatowe, do których dopiszemy słowa, które chcemy powiedzieć bliskiej nam osobie. Z pewnością każda obdarowana taką e-kartką osoba będzie mile zaskoczona i ucieszona, odnajdując niespodziewanie miłe i ciepłe słowa na poczcie email.

(Visited 80 times, 3 visits today)