Modne fryzurki sylwestrowe, weselne, codzienne

Witajcie dziewczyny,
Opowiem Wam moją historię. Historię moich włosów. Od lat nosiłam długie kręcone włosy. Prostownica, którą niedawno kupiłam pomogła mi nieraz odmienić fryzurę. Proste włosy też są ładne, tylko miałam przy nich dużo pracy. Prostownica do włosów znacznie ułatwiała sprawę, jednak jeśli ktoś ma mało czasu, zawsze się spieszy, to ciężko prostować włosy każdego dnia. Dodatkowo gęstą czuprynę, taką jak moja, trudno szybko wyprostować. Koleżanki namawiały mnie od dawna, żeby zmienić swój image. Poleciły świetny zakład fryzjerski. Długo wahałam się z decyzją czy obciąć włosy, jednak po wizycie w salonie zmieniłam zdanie. Dziewczyny, młode, sympatyczne fryzjerki szybko poradziły, jak dobrać właściwą fryzurę. Modne są krótkie fryzurki z grzywką mówią. Nie chciałam jednak od razu ścinać włosów na krótko, bo zbliżał się mój ślub, a rzecz jasna na długich włosach łatwiej zrobić ciekawą fryzurę. Tak na marginesie powiem, że fryzury ślubne wychodzą dziewczyną extra. Wracając do moich włosów pierwsze zdecydowałam się na cieniowanie włosów, tak, by powstała ciekawa fryzurka. Obcięłam włosy o jakieś 10 cm, dużo, nie? Potem…

Potem ścieniowałam. Włosy cieniowane są może modne, ale jakoś tak mało praktyczne. Rozpuszczone wyglądają ładnie, jednak upięte tracą swój urok, wydają się jakieś takie rzadkie. Dlatego ścieniowane włosy po ramiona nosiłam tylko przez 2 tygodnie. Po czym zdecydowałam się na farbowanie włosów, z nadzieją, że może to je odmieni, a przy okazji zmieni mój image. Pielęgnacja farbowanych włosów, jak poleciły mi stylistki z zakładu fryzjerskiego nie jest tak skomplikowana. Wystarczy dobry szampon i odzywka do włosów, która zawsze dodaje jeszcze większego blasku. Włosy po farbowaniu sprawiają także, iż lepiej wygląda makijaż. Twarz jest taka jasna i promienna. Modne fryzurki to niekoniecznie te, w których dobrze się czujemy. Nieprawda jest też stwierdzenie, że trwała ondulacja niszczy włosy, bowiem nowoczesne kosmetyki, środki do stylizacji włosów zapewniają są bezpieczne dla skóry, zdrowia i włosów. Fryzurki z grzywką nie są trudne do wykonania. Fryzury na długich włosach dają z kolei pole do popisu. Długie włosy mogą być kręcone, proste, upięte w kok, splecione. Ciekawie wychodzą także fryzury ślubne na długich włosach. A kończąc moją przygodę ze ścinaniem włosów dodam, że po ślubie ścięłam je na krótko i taka prawie męska fryzura z grzywką towarzyszy mi do dziś. Dobrze się z nią czuję. Na imprezy fryzurę robi mi zakład fryzjerski, z którym się już nie rozstaję.

Dziewczyny polecam pielęgnowanie włosów każdej długości. Długie nie tylko spinajcie w kucyk, ale przede wszystkim noście zakręcone lub wyprostowane, ściągając zazdrosne spojrzenia przechodniów na ulicy, a krótkie modelujcie delikatnie bez zbędnych kosmetyków, tak by to nie żel do włosów był widoczny, a one same!

Zastanawiacie się pewnie, z jaką fryzura pokazać się na balu, gdzie organizowany jest tegoroczny Sylwester, Sylwester 2018, a właściwie Sylwester 2018/2019.

Najmodniejsze fryzury sylwestrowe to te, które charakteryzują się ciekawymi upięciami, zdobione brokatem i kolorowymi, zmywalnymi pasemkami. Fryzura na Sylwestra musi być po prostu elegancka, ale i trochę fantazyjna. Dajmy się ponieść emocjom tego dnia, tak by fryzurka sylwestrowa wzbudziła zazdrość i podziw wśród koleżanek. Przecież cały rok nosimy zwykłe, codzienne fryzurki, także niech chociaż Sylwester 2018 przyczyni się do odmiany naszego image.

(Visited 53 times, 1 visits today)