Modne suknie i sukienki sylwestrowe

Koniec roku 2018 i początek Nowego Roku 2019 można przywitać na wiele sposobów. Mogą to być szalone zabawy sylwestrowe, eleganckie bale czy też spokojniejsze spotkania w gronie przyjaciół. W co ubrać się na Sylwestra, co jest obecnie modne?
Problemu z odpowiedzią na to pytanie, nie beda mieć tylko osoby, które spędzą sylwestra w domu przed telewizorem (obowiązkowo w ciepłym swetrze i ulubionych kapciach).
Wychodząc na spotkania ze znajomymi czy przyjaciółmi, w niewielkim gronie, organizowane w domu, można ubrać się bardziej swobodnie, czyli to co lubimy najbardziej – spodnie, legginsy, getry, kuse topy, tuniki, a całość uzupełniona dużymi i błyszczącymi dodatkami.
Na eleganckie bale, należy dobrać odpowiednią charakterem kreacje. Suknie koktajlowe wieczorowe, czy to na sylwestra, karnawałowe, czy np. na studniówkę mogą być z błyszczących materiałów jednoczęściowe lub dwuczęściowe z gorsetem, długie lub krótkie, uszyte z błyszczących tkanin, satyny, atłasu, szyfonu, delikatne tiulowe, czy z wstawkami z koronki, z ramiączkami lub bez.
Długość sukni, a także jej krój zależą przede wszystkim od osoby, która będzie ją na siebie zakładać. Szczupłe Panie o nienagannej figurze, mogą pozwolić sobie na obcisłe lub opływowe długie suknie wieczorowe, długie lub krótkie, szczególnie jeżeli mają ładne, smukłe nogi. Może to być suknia z gorsetem bez ramiączek, jeżeli mamy zgrabne ramiona. Masywne ramiona natomiast, łatwo zatuszować suknią z długim rękawem lub tiulową narzutką, albo bolerkiem. Niezmiennie modna pozostaje mała czarna sukienka – krótka sukienka wieczorowa Niewątpliwą jej zaletą jest fakt, że założenie jej jest zawsze trendy, niezależnie od panujących trendów.
Myśląc o zabawie sylwestrowej, wszystkie nasze zabiegi koncentrują przede wszystkim wokół sukienki sylwestrowej, a dodatki, typu buty, torebka, biżuteria, dobieramy w ostatniej chwili, w pośpiechu. To duży błąd. Mówi się, że dodatki decydują o charakterze kreacji, warto zwrócić więc uwagę przy ich doborze. Postarajmy się by kreacja i dodatki tworzyły spójną całość.
Szczególną uwagę warto poświecić obuwiu. Buty na sylwestra, powinny oczywiście pasować do reszty stroju. Jeżeli jest to więc sukienka sylwestrowa, obowiązkowo czółenka lub sandałki na obcasie. Obcas na tyle wysoki, by dodatkowo wysmuklić sylwetkę, ale też stosunkowo niski, by wytrwać w tanecznych pląsach do samego rana.Niezależnie gdzie będziemy spędzać Sylwestra, warto pamiętać, że najważniejszym nie jest by każdemu podobała się nasza kreacja, ale to by dobrze bawić się!

(Visited 53 times, 2 visits today)