Nietypowy Sylwester w Krakowie

Istnieje bardzo wiele pomysłów na to, jak w Krakowie spędzić bardzo atrakcyjnego Sylwestra. Oczywiście, zawsze można wybrać jakąś standardową opcję, taką jak na przykład spędzenie Sylwestra w klubie czy na balu sylwestrowym w restauracji. Wiele osób poszukuje jednak alternatywy, która okaże się atrakcyjnym i w pełni niepowtarzalnym sposobem na to, aby przyjemnie przywitać Nowy Rok.

Bardzo ciekawym pomysłem jest spędzenie nocy sylwestrowej w teatrze. Wiele np. krakowskich teatrów przygotowuje świetne sylwestrowe oferty. Wspaniałe spektakle, świetni aktorzy i lampka wina o północy. To doskonała opcja dla koneserów sztuki, których męczą huczne i głośne imprezy. Podczas zeszłorocznego Sylwestra krakowskie teatry stanęły na wysokości zadania. Na przykład Teatr im. Juliusza Słowackiego pokazał wspaniały spektakl pt. „O rozkoszy” w reżyserii Macieja Wojtyszki. Po spektaklu dyrektor teatru, Krzysztof Orzechowski, złożył wszystkim gościom życzenia. Nowy Rok przywitali także aktorzy Teatru Słowackiego, którzy wspólnie z widzami w foyer teatru wznieśli toast lampką wina. Wieczór w Teatrze Słowackiego kosztował od 60 do 120 zł.

Ciekawe oferty przygotowały również krakowskie kina, np. Multikino, które pokazało atrakcyjne filmy, podobnie jak np. kina studyjne Kino pod Baranami czy Kino Ars. Spędzenie nocy sylwestrowej w kinie albo w teatrze to świetna opcja dla singli. Osoby samotne często „witają” Nowy Rok pod własną kołdrą, a przecież nie warto omijać tak wyjątkowej nocy. Naturalnie, nie chodzi od razu o to, aby witać Sylwestra bardzo hucznie w restauracji czy w innym miejscu np. podczas balu czy imprezy klubowej. Można właśnie spędzić Sylwestra oglądając świetne filmy czy doskonale przygotowane sztuki teatralne.

Kraków szykuje wiele niespodzianek na Sylwestra. Możemy przebierać w kolejnych ofertach. Nie zapominajmy jednak o tym, aby nie zwlekać z poszukiwaniami odpowiedniej dla nas opcji. Gdy obudzimy się np. w grudniu ze świadomością, że nie wiemy gdzie będziemy spędzać tę wyjątkową noc, może okazać się, że jest już za późno. Warto więc o wszystko zadbać znacznie wcześniej. Wtedy uda nam się wszystko doskonale zaplanować i zorganizować. I wtedy powiemy, że spędziliśmy bardzo udanego Sylwestra w Krakowie. Naprawdę, niewiele trzeba aby tak było. Warto się tylko rozejrzeć i oczywiście na samego Sylwestra udać się z bardzo pozytywnym nastawieniem. Wtedy na pewno odpowiednio przywitamy Nowy Rok i będziemy pełni nadziei i nowych planów na przyszłość.

(Visited 73 times, 1 visits today)