Niezapomniany Sylwester w Tarnowie

Kiedy grudzień zbliża się ku końcowi, a przed nami pojawia się wizja sylwestrowej zabawy, zastanawiamy się jakie miejsce wybrać na świętowanie nadchodzącego Nowego Roku. Bezapelacyjnie, najwięcej do zaproponowania nam w tej kwestii mają duże miasta, w których jest mnóstwo lokali będących organizatorami noworocznych imprez. Tarnów, choć jest miastem średniej wielkości, to jednak na jego terenie działa mnóstwo lokali, które mają nam do zaoferowania wiele ciekawych propozycji witania Nowego Roku.

Pytanie zatem, jakie miejsca wziąć pod uwagę planując sylwestrową zabawę w Tarnowie? Przede wszystkim, zanim odpowiemy sobie na to pytanie, musimy zdecydować jaki rodzaj imprezy interesuje nas w szczególności, gdyż możliwości jest naprawdę wiele. Dlatego też, jeśli pragniemy wziąć udział w eleganckim przyjęciu, to zdecydowanie powinniśmy wybrać się na tarnowski Bal Noworoczny, który jest organizowany przez niemal każdego miejscowego restauratora, tudzież hotelarza. Wspaniała oprawa muzyczna, smaczne przekąski, pyszne dania, najlepsze drinki, miła i profesjonalna obsługa oraz cudowna atmosfera są pewnymi elementami tego typu przyjęć, które nie bez przyczyny zyskały sobie sympatię par.

Jeśli natomiast pragniemy spędzić sylwestrową noc w nieco bardziej wystrzałowy sposób, to strzałem w dziesiątkę z pewnością okaże się noworoczna impreza w tarnowskim klubie, a tych na terenie miasta nie brakuje. Najpopularniejsze, a tym samym najbardziej lubiane i cenione kluby rokrocznie dbają o ciekawą ofertę dla zagorzałych imprezowiczów, zarówno stałych bywalców jak i nowych osób, które dopiero poznają uroki tarnowskich lokali. A menadżerowie klubów dbają o to, by zachęcić potencjalnych gości nie tylko konkursami, loteriami czy promocjami, ale także znanymi osobistościami ze świata muzyki klubowej, tj. obecnością najlepszych DJ’ów, niejednokrotnie rezydentów owego lokalu, którzy mają zadbać o nasz dobry nastrój i chęci do zabawy.

A jeśli znudziły nas już typowo miejskie rozrywki, to w poszukiwaniu nowych wrażeń warto oddalić się nieco od miasta. Niebanalnym pomysłem na spędzenie klimatycznego Sylwestra poza Tarnowem jest wyjazd na wieś. Noworoczne przyjęcia w Domach Kultury czy remizach strażackich i innych budynkach publicznych są niepowtarzalne i autentyczne jak żadne inne. Swojskość jest czymś, co przyciąga i kusi, dlatego warto zastanowić się nad taką właśnie sylwestrową alternatywą.

(Visited 77 times, 2 visits today)