Sposoby na ciekawe życzenia bożonarodzeniowe

Okres bożonarodzeniowy wypełniony jest przede wszystkim spotkaniami w gronie rodzinnym, przy suto zastawionym stole. To także okazja aby złożyć sobie życzenia przełamując się opłatkiem i nie tylko wtedy. Pozdrawiamy się wysyłając do siebie kartki te tradycyjne jak i elektroniczne i mnóstwo sms-ów w Wigilię jak i Sylwestra oraz już w Nowym Roku. Sposobów jest naprawdę wiele, a co więcej dzięki nim docieramy z życzeniami nawet do najdalszych zakątków świata, tam gdzie akurat przebywają nasi przyjaciele znajomi czy członkowie rodziny, którym osobiście nie możemy ich przekazać. To dowód pamięci, przynoszący wiele radości, wywołujący uśmiech na twarzy czytającego i uświetniający atmosferę świąt.

W tym szczególnym czasie przed Bożym Narodzeniem i także już w trakcie warto pomyśleć o przesłaniu kartek. Wspaniale było by je wysłać w oryginalnej i nietypowej formie, takiej która będzie zaskakiwać i stanie się miłą niespodzianką. Pierwszym szybkim i nic nie kosztującym sposobem jest wyszukanie odpowiedniej kartki. Powinna być dopasowana do wieku, usposobienia i poczucia humoru adresata. W zależności od tych uwarunkowań dobieramy kartkę klasyczną lub też śmieszną z animacją i melodyjką.

Możliwość jaką daje nam Internet sprawia, że składanie życzeń świątecznych nabrało innego wymiaru i stało się przyjemne tak dla ich nadawcy jak i odbiorcy, bowiem oglądając szereg zabawnych i nietuzinkowych kartek można się nieźle ubawić. Skradający się do komina Święty Mikołaj czy też wystrzałowy prezent to animacje godne polecenia, śmieszne, nie wulgarne i odpowiednie aby przesłać znajomemu lub koleżance życzenia. Powinna temu towarzyszyć także błyskotliwa treść, w której koniecznie należy zawrzeć kilka słów na temat udanego i wymarzonego Sylwestra jak również jeszcze lepszego niż stary, Nowego Roku.

Wszystkich, którzy będą mieli problem aby sklecić ciekawy wierszyk bożonarodzeniowy i na dodatek rymowany odsyłamy do portali internetowych. Znaleźć tam można wiele interesujących życzonek oraz życzenia w formie graficznej. Do niedawna wysyłane głównie za pośrednictwem telefonów komórkowych dzisiaj królują na portalach społecznościowych. Za pomocą dopasowanych znaków przedstawiają dzwonki, aniołki, gwiazdki, choinki czyli typowe bożonarodzeniowe wzory idealne do przekazywania powinszowań z tej okazji.

Jeśli natomiast zupełnie nie mieliśmy czasu zaprzątać sobie głowy e-kartkami na święta a chcemy posłać kilka miłych słów znajomym, skorzystajmy z sms-ów i mms-ów są szybkie, nie drogie, błyskawicznie docierają do adresata no i także potrafią zaskoczyć ciekawym tekstem lub dźwiękami kolędy płynącymi z głośnika telefonu.

(Visited 367 times, 3 visits today)