Jak zarabiać na ankietach online

Dziś prawie wszystko opiera się na ankietach. Dotyczy to promocji sklepów internetowych, firm reklamowych poszczególnych marek, programów wyborczych. Wypełnianie ankiet online jest łatwe, a wielu uczestników może zdobyć za to atrakcyjne nagrody.

Jak i gdzie zarabiać na ankietach?

Użytkownik będzie potrzebował zwykłego smartfona lub tabletu. W tym możesz to zrobić z laptopa i komputera PC, najważniejszą rzeczą jest dostęp do sieci. Najpierw musisz zarejestrować się w jednej z wyspecjalizowanych usług. Następnie odwiedzający witrynę otrzymuje pierwszą ankietę, po której płatność jest automatycznie obliczana.

Płatna ankieta
Płatna ankieta na stronie internetowej

Sztuczka polega na tym, że nie musisz szukać żadnych informacji w ankietach. Uczestnik testu musi napisać tylko to, co myśli. Oznacza to, że jedna ankieta nie zajmuje więcej niż 30-50 minut. Im więcej pytań i im węższy profil, tym wyższy koszt jednego zadania.

Należy również wziąć pod uwagę, że odbiorcami takich badań stają się duzi producenci i dostawcy. Za pomocą uzyskanych danych audytor jest w stanie zrozumieć, dlaczego poziom sprzedaży nie rośnie i co interesuje potencjalnego klienta sklepu.

Poziom zarobków jest indywidualny i zależy od wielu czynników zewnętrznych. Tanie ankiety są płatne w cenie od 5 do 50 złoty. Drogie gwarantują zwrot 300-500 złoty, ale zajmie to więcej niż godzinę.

Nie bez znaczenia jest również to, że autorzy ankiet są gotowi do pracy tylko z określoną grupą odbiorców. Na przykład nie wszystkie kwestionariusze są skierowane do młodych ludzi. Niektórzy sugerują badanie odbiorców konsumenckich w wieku od 40 do 60 lat.

Drogie ankiety są zwykle wstępnie testowane. Uczestnikowi zadaje się kilka kluczowych pytań, na które odpowiedzi decydują o tym, czy użytkownik nadaje się do dalszej pracy, czy nie.

Witryny do zarabiania na ankietach

Liczba usług tego planu rośnie z roku na rok. Na szczycie znajdują się następujące platformy:

 • Kwestionariusz. Dozwolone jest wypłacanie pieniędzy od 1000 złoty. Kasjer serwisu obsługuje karty bankowe i portfele elektroniczne. Podstawowe zadania są po prostu opłacane w cenie 5 złoty, a długie w stawce 50. Za wypełnienie kwestionariusza osobowego ze szczegółowym podaniem danych osobowych administracja daje 50 złoty. na koncie.
 • Moja opinia. Ta usługa ma własną walutę w postaci bonusów. Do rejestracji użytkownik pobiera 50 kredytów, a na jeden kwestionariusz do 40. To prawda, że ​​bonusów tych nie można zamienić na prawdziwe ruble. Administracja systemu umożliwia wydawanie bonusów tylko na zakupy i płatność za usługi.
 • punkty życia. Za aktywność uczestnicy otrzymują wirtualne pieniądze. Punkty te są wymieniane w wewnętrznej kasie, a dopiero potem wypłacane do PayPal lub wykorzystywane do zakupu towarów na popularnych platformach Wildberries, Ozon i Svyaznoy.
 • ankiety. Strona jest gotowa zapłacić od 30 do 50 złoty. na jeden test. Minimalna wypłata jest wygodna i wynosi tylko 100 złoty. Pieniądze przychodzą niemal natychmiast.
 • Płatna ankieta. Utworzenie konta w tym zasobie sieciowym przyniesie 10 złoty. Wszystkie ankiety mają stałą cenę od 25 do 30 złoty. Gdy tylko na portfelu profilu zgromadzi się 300 złoty, możesz złożyć wniosek o wypłatę.
 • Klub rubla. Hojny bonus w wysokości 150 złoty. czeka na każdego, kto wypełni wszystkie pola w kwestionariuszu osobowym. Ankiety szacowane są na 20 złoty. i nie ograniczają się do góry. Dla niektórych możesz zarobić jednocześnie do 400 złoty. Kasa jest gotowa do przyjmowania wniosków o płatności od 500. Przelewy są otwarte na WebMoney, telefony komórkowe i UMoney.
 • Indagator. Nie najsłynniejsza strona oferuje najdroższe ankiety. Średnio jedno zadanie kosztuje 100 złoty. To prawda, że ​​takich zadań nie ma zbyt wiele, co staje się główną wadą.
 • Kwestionariusz. Początkujący mogą spróbować swoich sił w krótkich ankietach za 15 złoty. Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 2 minuty. Doświadczeni klienci otrzymują dostęp do zadań za 300, 400, 500 złoty. Wypłata jest dostępna raz na 15 dni i zaczyna się od 100 złoty.
 • Kwestionariusz internetowy. Strona jest odpowiednia dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na spędzenie kilku godzin i zarobienie za to 400 złoty. Usługa skupia się głównie na wielostronicowych ankietach zawierających dziesiątki pozycji. Możesz otrzymać pieniądze z limitu 300 złoty. Co ciekawe, strona posiada wielofunkcyjną wersję mobilną, co ułatwia wykonywanie testów ze smartfona.
 • Stacja panelowa. Za kilka godzin pracy całkiem możliwe jest zarobienie nawet 300-400 złoty. Administracja wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, aw przypadku odmowy przy zadawaniu pytań, pobiera odszkodowanie w wysokości 5 złoty. Katalog zawiera profile o bardzo wyspecjalizowanych tematach, dostosowane do niezbyt szerokiego grona klientów.

Realne zarobki na ankietach w domu

Jeśli porównamy ankiety z innymi sposobami zarabiania w Internecie, użytkownik ma realną szansę na otrzymanie stabilnej pensji. Możesz to zrobić w następujący sposób:

 • Zarejestruj się na wielu platformach jednocześnie. Otwiera to szeroki zakres zadań. Lepiej jest tworzyć konta z różnymi danymi osobowymi i regionami zamieszkania. Jak pokazuje praktyka, służby rzadko interesują się opinią mieszkańców prowincjonalnego buszu.
 • Wypełnij co najmniej 20-30 kwestionariuszy dziennie. Można to zrobić w ciągu kilku godzin. Wymaga to jednak wytrwałości i cierpliwości. W niektórych testach nie musisz wybierać jednej z proponowanych opcji, ale ręcznie napisz odpowiedź.
 • Pracuj na co dzień. Aby do końca miesiąca uzyskać około 15 000-20 000 złoty, musisz regularnie śledzić oferty systemu. Dlatego lepiej zapisać się do newslettera, gdy zadania przychodzą bezpośrednio na pocztę.

Przy średnim koszcie jednego testu 50-60 złoty. klient może zarobić do 400 dziennie Drogie zadania za 500-600 złoty. pojawiają się niezwykle rzadko, więc nie powinieneś polegać tylko na nich.

Wybierając platformy, musisz skupić się na kompetencjach i recenzjach. Niektórzy wystawiają ankiety z wysoką ceną, w wyniku czego przy połowie wykonanych zadań anulują zgłoszenie klienta i mówią mu, że nie nadaje się do swojego wieku lub grupy społecznej.

Cała prawda o zarabianiu na ankietach (WIDEO)

Obejrzyj ten film, a zrozumiesz, że sondaże to tylko bzdury, najbardziej obiecujące jest zarabianie na telegramie.

Rate article
Zarabianie w internecie