Zarobki na polubieniach i komentarzach w sieciach społecznościowych bez inwestycji

W sieciach społecznościowych ocena stron, odbiorców, społeczności, kanałów i mikrobloków zależy od aktywności użytkownika. Polubienia i komentarze określają wartość handlową serwisu i wpływają na koszt reklamy. Aby uzyskać awans, blogerzy kupują działania odwiedzających, którzy mogą na tym nieźle zarobić.

Zarabiaj na polubieniach
Zarabiaj na polubieniach

Jak zarabiać na lajkach

Schemat zarobków będzie budowany na wykonywaniu zadań. Zadania są obsługiwane przez wyspecjalizowane służby. Po rejestracji użytkownikowi prezentowana jest lista ofert ze stałą ceną.

Witryny dzielą się na kilka typów. Te pierwsze są uniwersalne i jednoczą klientów ze wszystkich popularnych sieci społecznościowych. Inni kierują się YouTube, Instagram, VK, inni mogą pracować z Odnoklassniki i Twitter. Do pracy użytkownik będzie potrzebował laptopa lub smartfona, a także aktywnego i, co najważniejsze, konta rzeczywistego w jednej z sieci społecznościowych.

Usługi zarabiania na polubieniach i subskrypcjach w Internecie

Witryny różnią się doświadczeniem, formatem i reputacją. Nowe platformy tradycyjnie oferują wysokie stawki, ale wypłata pieniędzy zajmuje dużo czasu. Serwisy z wieloletnim doświadczeniem są bardziej ostrożne w cenach, ale realizują przelewy w ciągu kilku minut.

Zarobki na polubieniach z VKTARGET

instamania

Usługa profilu koncentruje się wyłącznie na platformie Instagram. Za polubienia, reposty i komentarze pod postami możesz uzyskać od 50 złoty. Najważniejsze jest posiadanie prawdziwego zweryfikowanego profilu i potwierdzenie, że konto nie jest fałszywe.

Szefowa

Platforma obsługuje Instagram, Odnoklassniki, VKontakte i Facebook. Ponadto klienci mogą pracować na Twitterze i YouTube. Istnieją dwa sposoby zarabiania na BossLike. Pierwszym z nich jest otrzymywanie nagród za reposty, polubienia, subskrypcje, komentarze. Drugi to udział w programie partnerskim i przyciąganie poleconych. Od każdego partnera otrzymuje 50%.

VKtarget

Początkowo usługa działała tylko z VKontakte. Dziś do systemu podłączone są Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Facebook. Mechanika zarabiania opiera się na interakcji użytkowników. Klienci umieszczają zadania, ustalają cenę, a wykonawcy umieszczają polubienia, komentarze, subskrybują społeczności lub dokonują repostów.

społeczne jak

Zespół pojawił się na rynku internetowym w 2014 roku. Soclike zajmuje się promocją w sieciach społecznościowych, więc użytkownicy będą mieli ponad 20 rodzajów różnych zadań. Możesz zarabiać na Instagramie, Twitterze, Facebooku, VKontakte. To dzięki tej usłudze wielu blogerów kupuje polubienia.

Skarbona

Jeden z projektów pilotażowych obchodził niedawno 8 lat pomyślnej obecności na rynku. Zaletą systemu jest to, że zgłasza się tu duża liczba dużych reklamodawców. Ma to pozytywny wpływ na koszt wykonania zadania.

Ad-społecznościowe

Platforma postanowiła ograniczyć się do trzech popularnych portali społecznościowych. Mówimy o Instagramie, Twitterze, VKontakte. Zarobki są realizowane głównie na repostach i polubieniach. Użytkownik może być jednocześnie zarówno klientem, jak i kontrahentem, a także partnerem, który otrzyma 10% od przyciągniętych gości.

fastfreelikes

Ta usługa nastawiona jest nie tyle na zarobki, co na wzajemny PR. Jedyną walutą platformy są polubienia. Użytkownicy mogą umieszczać na innych znak „Lubię to”, a w zamian otrzymywać punkty, które są wydawane na promocję społeczności i publiczności.

forumok

Platforma działa od ponad 5 lat i wspiera aktywne sieci społecznościowe. Ilość zadań jest ogromna, co jest plusem, a minus można nazwać stosunkowo niskimi cenami. Ta platforma jest odpowiednia dla początkujących.

Likesrock

System pojawił się w 2015 roku. Oto nie tylko popularne VKontakte, Facebook, Twitter, ale także wysoce wyspecjalizowany LinkedIn i Pinterest. Nagrody są przyznawane za aktywność w społeczeństwach i społecznościach, za sukces w programie poleceń.

Markapon

Agencja SMM otworzyła swoje podwoje w 2012 roku. Celem projektu jest pomoc użytkownikom w promowaniu ich witryn na VKontakte, Odnoklassniki, Facebook, Twitter i Instagram. Usługa nastawiona jest głównie nie na zarobki, ale na promocję własnej publiczności, co można zrobić za minimalne środki.

Prcr

Platforma, która pojawiła się w 2016 roku, dziś obejmuje całe spektrum sieci społecznościowych i komunikatorów internetowych. Użytkownicy zarabiają za polubienia umieszczane na zdjęciach i postach tekstowych, za reposty, dodatki jako znajomi i subskrypcje.

narzędzia społecznościowe

Duża platforma przyciąga nie tylko zwykłych użytkowników i blogerów, ale także przedstawicieli biznesu. Tutaj możesz zarabiać na tanich lajkach i subskrypcjach lub wykonywać bardziej złożone zadania z przyzwoitą płacą za pisanie recenzji i recenzji.

Vprka

Mechanika systemu jest prosta i opiera się na zarabianiu na lajkach. Różnica polega na wewnętrznej loterii i imprezach z nagrodami, w których można losowo złapać wygraną w wysokości kilkuset złoty.

Prosty Specjalista

Dość młode narzędzie, które w ostatnich latach aktywnie się rozwija. Co ciekawe, tutaj możesz zarabiać nie tylko na VKontakte, Instagramie, ale także na stronach My World, SoundCloud i Vine. Odwiedzający mają dziesiątki zadań na każdy dzień.

Jak zarabiać na komentarzach

Pieniądze za komentarze wypłacane są według dwóch schematów. Pierwszym sposobem jest pisanie recenzji na wyspecjalizowanych stronach. Użytkownicy mogą przeglądać poszczególne produkty, usługi, marki i organizacje. Druga opcja dotyczy publikacji komentarzy na portalach społecznościowych. To dobry sposób na tworzenie widocznej aktywności i przyciąganie nowych czytelników do Twojej witryny lub bloga.

Jeśli recenzja musi koniecznie odzwierciedlać osobistą opinię, komentarz może być neutralny. Prawie każdy tekst jest przyjmowany do publikacji. Niektórzy klienci są skłonni zapłacić więcej, jeśli post jest ozdobiony emotikonami, sformatowany, podzielony na akapity, bloki tematyczne.

Strony internetowe do zarabiania pieniędzy piszące komentarze

Jedną z najpopularniejszych giełd komentarzy jest QComment. Możesz wypłacić pieniądze od 100 złoty. Istnieje program partnerski, który daje do 10% zaangażowanych autorów. Średnio komentarz kosztuje 10 złoty. Zaletą QComment jest duża ilość zamówień.

Pisanie komentarzy jest łatwiejsze ze względu na ich mały rozmiar i minimalne wymagania dotyczące treści. Na przykład w Seosprint za jeden komentarz możesz dostać od 2 do 10 złoty. Po zarejestrowaniu się w systemie użytkownik będzie mógł codziennie wykonywać około 50-60 zadań.

Jak zarabiać na lajkach i komentarzach Wideo-instrukcja

Bardziej szczegółowe instrukcje dotyczące zarabiania na polubieniach i komentarzach znajdziesz w poniższym filmie.

Rate article
Zarabianie w internecie