Jak zarabiać na oglądaniu reklam wideo

Wraz z pojawieniem się YouTube wzrosła liczba sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. I nie mówimy o tworzeniu własnego bloga i treści. Zwykli użytkownicy mogą otrzymać pieniądze za zwykłe oglądanie reklam i reklam.

Sukces dowolnego kanału YouTube, społeczności VKontakte lub innej sieci społecznościowej zależy od liczby odwiedzających, subskrybentów i wyświetleń. Oczywiste jest, że początkującym graczom nie jest łatwo przebić się w wysoce konkurencyjnym środowisku. Blogerzy stosują alternatywne metody promocji. W przypadku poszczególnych usług klienci są skłonni zapłacić za każde wyświetlenie.

Nic nie jest wymagane od użytkownika. Aby wyświetlić, potrzebujesz zwykłego komputera lub smartfona z komputerem typu tablet. Wystarczy włączyć wideo, obejrzeć je do końca, potwierdzić wykonanie zadania i udać się po nagrodę.

Jak zarabiać na oglądaniu reklam wideo
Zarabiaj oglądając reklamy wideo w Internecie

Jak zacząć zarabiać na oglądaniu filmów

Najpierw musisz znaleźć odpowiednią usługę. Strony internetowe z zarobkami online różnią się liczbą zadań, formatem zadań i cenami.

Pogoń za wysokimi cenami nie zawsze jest mądra. Często prowadzi to do tego, że użytkownik wykonuje ogromną pracę, w wyniku czego nie może wypłacić pieniędzy na swoją kartę. Usługi te celowo blokują klientów i są skierowane wyłącznie do początkujących amatorów.

Praca zaczyna się od rejestracji. Wystarczy do tego aktywny e-mail. Następnie szereg zadań staje się natychmiast dostępny dla użytkownika. Niektóre usługi oferują wypełnienie kwestionariusza osobistego. Odbywa się to w celu realizacji wysoce specjalistycznych zamówień, które są skoncentrowane na określonej kategorii wiekowej.

Strony, na których możesz oglądać reklamy za pieniądze na PC

Oglądanie filmów ze smartfona nie jest takie wygodne. Bateria szybko się wyczerpuje, a za mobilny Internet trzeba zapłacić więcej. Taka praca staje się po prostu nieopłacalna. Na komputerze osobistym uzyskanie pieniędzy za oglądanie jest znacznie łatwiejsze.

Witryny Globus do zarabiania pieniędzy na oglądaniu reklam
Globus zarabiać na oglądaniu reklam

Globus

Rejestracja w systemie zajmie nie więcej niż 5 sekund. Po tym możesz od razu zacząć zarabiać. Linki do płatnych filmów znajdują się w specjalnej zakładce. Możesz zarobić 5-10 złoty dziennie.

Vizona

Najpierw użytkownik musi się zarejestrować i połączyć z portfelem WebMoney. Jest tylko jeden sposób na wycofanie się. Asortyment zawiera dziennie ponad 50 mini-wideoklipów. Jest to zarówno oddzielna reklama w witrynach stron trzecich, jak i filmy z YouTube. Średnio jeden film jest nagradzany w cenie 5 kopiejek. Przy codziennych zadaniach możesz wypełnić 20-30 złoty w ciągu kilku dni.

SeoSprint

Witryna oferuje różne sposoby zarabiania pieniędzy. Tutaj możesz zdobyć pieniądze za kliknięcia, czytanie listów, przeglądanie stron. W osobnej sekcji znajdują się filmy. Co ciekawe, jeden film na SeoSprint może kosztować 25 złoty. Trwają one kilka minut. Zadań jest niewiele, ale często pojawiają się drogie oferty.

SocPublic

Ta usługa skupia się głównie na krótkich filmach. Niektóre mogą trwać zaledwie 5 sekund. To prawda, że ​​za to użytkownik otrzymuje tylko 0,008 rubla. SocPublic warto wypróbować dla początkujących, którzy będą w stanie zrozumieć mechanikę tych zarobków i dopiero wtedy przejść na bardziej dochodowe platformy.

Źródło zysku

Serwis przyciąga dużą ilością zadań. Filmy, kliknięcia, listy, polubienia i komentarze są codziennie aktualizowane. Za klipy wideo płacą od 0,25 rubla. Wszystko znowu zależy od czasu trwania, od budżetu reklamodawcy. ProfitCentr wypłaca pieniądze w dowolny sposób. To nie tylko WebMoney, e-portfele UMoney, ale także platformy Qiwi oraz karty bankowe Visa i MasterCard.

Zdobywca surfowania

Liczba zadań jest przeciętna i czasami nie przekracza 20-30 filmów dziennie. Dlatego nie warto tutaj brać pod uwagę zarobków z oglądania filmów jako stałych. W zamian operator platformy jest gotów dobrze zapłacić. Niektóre zadania są opłacane w cenie 10-20 złoty. Standardowy mikroklip płaci się w wysokości 10-15 kopiejek.

Jak wypłacić zarobione pieniądze?

Wypłata środków z tych usług zależy od kilku czynników i odbywa się dwukierunkowo. Platformy pierwszej kategorii przyznają nagrody nie pieniędzmi, ale bonusami. Punkty te są następnie wymieniane na prawdziwe ruble, a dopiero potem przekazywane są na karty, portfele elektroniczne lub usługi przelewów natychmiastowych.

Druga grupa witryn już płaci prawdziwymi pieniędzmi. Jeśli jest to zasób w języku angielskim, za podstawę przyjmuje się dolary i euro. Systemy rosyjskojęzyczne działają wyłącznie z rublami.

globus wypłaty pieniędzy
Wypłacanie pieniędzy ze strony globus

Aby bez problemów otrzymać pieniądze na kartę, musisz wykonać następujące czynności:

  • Wypełnij formularz osobisty. Dla każdego klienta wymagana jest częściowa weryfikacja.
  • Dotrzyj do granic. Wypłata środków na większości witryn otwiera się od 20-50 złoty.
  • Podaj prawidłowe dane do płatności. Musisz zrozumieć, że błąd w numerze portfela WebMoney spowoduje, że środki zostaną przelane na konto innego użytkownika.

Lepiej jest wcześniej przestudiować próg wycofania. Jeśli witryna oferuje wypłaty od 500 złoty, jest to wyraźne oszustwo. Oglądanie filmów, aby zarobić taką kwotę, zajmie kilka tygodni.

Ile możesz zarobić na oglądaniu reklam – PRZEGLĄD wideo

Nawet jeśli uda Ci się znaleźć płatność za jeden film w wysokości 1 rubla, nie będziesz w stanie uzyskać wiele. Rzadko zdarza się, aby serwis publikował do oglądania ponad 60-70 filmów dziennie. Dlatego maksimum, na które może liczyć początkujący, to 10-15 złoty. w dzień.

Ten schemat zarobków nie koncentruje się na dorosłym pokoleniu. Widoki pomogą uczniom, nastolatkom i studentom, którzy będą mieli dodatkowe kilkaset złoty miesięcznie na opłacenie komunikacji mobilnej, gier i różnych abonamentów.

Do sprawy można podejść z drugiej strony. Możesz zaangażować się nie tylko w oglądanie filmów w Internecie, ale także w rozwiązywaniu innych zadań. Na przykład na tej samej stronie SeoPrint możesz zarabiać na komentarzach, polubieniach, wyświetleniach witryny. Zwiększy to ogólną rentowność 4-5 razy.

Bardziej obiecującym sposobem dla początkujących jest zarabianie na telegramach !

Rate article
Zarabianie w internecie