Zarabiaj pieniądze online za pośrednictwem aplikacji

Surfowanie po Internecie na smartfonie jest nie tylko wygodne, ale może też przynieść pieniądze. Dzięki specjalnej aplikacji użytkownicy mogą wykonywać zadania i otrzymywać za to pieniądze. Co więcej, wykonanie zadania nie zajmie więcej niż kilka sekund.

Zarabiaj pieniądze online za pośrednictwem aplikacji
Jak zarabiać na smartfonie

Jak zarabiać na aplikacjach?

Wszystko, czego potrzebuje użytkownik, to działający smartfon lub tablet. Programy do zarabiania są dostępne zarówno na Androida, jak i iOS. Status i zasoby telefonu nie mają znaczenia. Do tego nadają się flagowe iPhone’y z ostatnich lat, a także przestarzałe smartfony z Androidem, które zostały wydane ponad 5 lat temu.

Zarobki są oparte na:

  • Właściciel smartfona pobiera aplikację i instaluje ją w telefonie. Wszystkie te programy są bezpłatne, a ich liczba rośnie z roku na rok.
  • Następnie musisz zarejestrować się w systemie. Zwykle używa się do tego kont e-mail lub portali społecznościowych. Program obsługuje łączenie VKontakte i Facebooka. Oddzielne oprogramowanie może wymagać rejestracji przez telefon. W każdym razie dane użytkownika nie są nigdzie łączone.
  • Wewnątrz znajduje się kilka zakładek. To konto osobiste, statystyki, a także taśma z zadaniami. Użytkownik wybiera zadanie, które mu się podoba, wykonuje je i natychmiast otrzymuje płatność.

Pieniądze nie zawsze są oferowane jako nagroda. Większość programów zarabiania opiera się na systemie premiowym. Klient otrzymuje punkty i może je wymieniać na lajki, komentarze, reposty w swojej publicznej sieci społecznościowej lub wymieniać je na prawdziwą walutę. Wszystko to odbywa się w wewnętrznej kasie aplikacji.

Ile możesz zarobić?

Zysk użytkownika zależy od kilku czynników:

  • Wytrwałość i cierpliwość. Istnieją programy, w których taśma zadań dosłownie się nie kończy. Oznacza to, że możesz wykonywać zadania i otrzymywać pieniądze 24 godziny na dobę. Jednak nie każdy ma do tego cierpliwość. Jest to jednak praca monotonna i rutynowa.
  • Liczba wniosków. Aplikacje mogą dawać nieograniczoną liczbę zadań lub przydzielać każdemu użytkownikowi 20-30 dostępnych ofert dziennie. Oczywiste jest, że w tym przypadku musisz zarejestrować się w kilku usługach jednocześnie, aby osiągnąć przynajmniej część dochodów dziennie.
  • Legalność samego systemu. Zanim zarejestrujesz się w kolejnym serwisie, musisz przeczytać recenzje i zobaczyć ocenę. Niektóre aplikacje nie wypłacają pieniędzy, podczas gdy inne są blokowane przez administrację PlayMarket lub AppStore.

Zalety aplikacji mobilnych do zarabiania

Pierwszy plus jest oczywisty – to okazja do zarobku w dowolnym miejscu. Możesz wykonywać zadania w pracy, w domu, na wakacjach, na wsi, a nawet na kempingu. Najważniejsze, żeby mieć dostęp do internetu i powerbanku, żeby naładować urządzenie na czas.

Drugą zaletą jest prostota. W większości przypadków aplikacje oferują ponowne publikowanie, polubienie i obserwowanie innych osób. Nie wymaga to żadnych umiejętności i zdolności. W rzeczywistości użytkownik musi wykonać tylko kilka kliknięć.

Jeśli weźmiesz pod uwagę koszty pracy i płatności, możemy powiedzieć, że w rzeczywistości są to darmowe pieniądze. Faktem jest, że za niektóre zadania można dostać 1-5 złoty za każde, co oznacza, że ​​w ciągu kilku sekund wykonawca otrzymuje znacznie więcej niż w tych samych pudełkach, w których płaci za oglądanie witryn.

Najlepsze aplikacje do zarabiania na telefonie

Poszukiwanie programów do zarabiania pieniędzy można ograniczyć do szczytu istniejących usług internetowych.

aplikacje do zarabiania na urządzeniach mobilnych
Aplikacje APK do zarabiania pieniędzy na telefonie

Zapłać za instalację

Popularna usługa, która zapłaci za instalowanie aplikacji. Program skierowany jest głównie do użytkowników Androida. Tych zadań jest znacznie więcej. Średnio dziennie pojawia się 10-20 nowych instalacji. Najważniejsze, aby nie usuwać programu natychmiast po instalacji. Musi minąć trochę czasu.

Dotknij Pieniądze

Na tej platformie, oprócz instalacji oprogramowania, proponuje się również skorzystanie z linków. Zarobki są podobne do kliknięć i wyświetleń witryny. Wszystko dzieje się w interfejsie samego programu. Nie musisz używać przeglądarki innej firmy.

slajd

Wyjątkowa aplikacja skoncentrowana na tych, którzy chcą zarabiać na kryptowalutach. Klienci zarabiają przyprowadzając ich na giełdę w przyszłości. Chodzi o to, że nie musisz nic robić. Sam program zarabia, a odwiedzający wystarczy wejść do niego kilka razy dziennie, aby sprawdzić saldo.

Wielki czas

Twórcy zbudowali zarobki w nietypowy sposób. Użytkownik musi pobrać gry i spędzić w nich trochę czasu. W tym celu bilety turniejowe są dodawane do salda. To przepustka do loterii, w której szczęśliwcy mogą stać się posiadaczami nagrody o wartości 1500 USD lub większej. Wypłata środków jest dostępna dla kart bankowych i portfeli elektronicznych.

VKtarget

Platforma jest dostępna wyłącznie na tablety i smartfony z systemem Android. Wykonawca musi się zarejestrować i subskrybować inne osoby w sieciach społecznościowych VKontakte, Facebook, Instagram, Twitter. Za to płacą od kilku kopiejek do kilku złoty.

BonusBitcoin

Kolejna platforma zbudowana na zarabianiu kryptowaluty. Po zarejestrowaniu się jako zadania uczestnicy programu partnerskiego są zapraszani do zarejestrowania się w serwisach tematycznych i giełdach kryptowalut.

Łatwe pieniądze

Ten, kto zainstalował aplikację, będzie mógł zarabiać na subskrypcjach, polubieniach i komentarzach. Oprócz prawdziwej waluty gracze otrzymują klucze bonusowe. Z ich pomocą możesz otworzyć specjalną skrzynię, w której ukryto losowanie loterii. Koło fortuny może arbitralnie wydać 2000 złoty.

Lubię aplikację

Serwis powstał w celu promocji nowych programów i gier. Klient instaluje aplikację, spędza w niej określoną ilość czasu, a następnie potwierdza wykonanie zadania i otrzymuje na konto od 0,40 USD.

ApperWall

Aby zdobyć kilka złoty, najpierw musisz pobrać program wskazany w bloku reklamowym, odtworzyć go, przejść do działu sklepu i napisać pochwałą recenzję. Zadania są takie same, ale proste i dobrze płatne.

AppCent

Po raz kolejny użytkownik otrzymuje propozycję zapłaty za testowanie oprogramowania do gier. Płatność przychodzi z niewielkim opóźnieniem, ale może wynosić do 10 złoty. za jedno wykonane zadanie.

Wskazówki dotyczące zarabiania w aplikacjach

Maksymalne zarobki dziennie, nawet przy pięciu lub sześciu programach, wyniosą około 200-300 złoty. Ważne jest, aby zrozumieć, że większość usług płaci tylko za instalowanie innej zawartości. Dzięki temu osoby, które mają do dyspozycji tablet lub smartfon z dużą ilością wolnego miejsca na dysku twardym, będą mogły zarobić.

Nie licz na niskie dochody. Te aplikacje są odpowiednie dla tych, którzy chcą uzyskać dodatkowe pieniądze na codzienne wydatki. Aby to zrobić, wystarczy wejść do programu w czasie wolnym rano lub wieczorem, zainstalować kilka gier i otrzymać po 50-100 złoty. na dzień.

Instrukcja wideo do zarabiania pieniędzy poprzez aplikacje

Koniecznie obejrzyj instrukcję wideo dla początkujących, aby zarabiać pieniądze za pośrednictwem aplikacji telefonicznych.

Rate article
Zarabianie w internecie