Jak zarabiać na botach Telegrama bez inwestycji

zarabiać na botach Telegrama Bez inwestycji

Nowy projekt Pawła Durowa szybko zyskał popularność. Dziś komunikator Telegram łączy miliony użytkowników. Oczywiste jest, że jak w każdej sieci społecznościowej, tutaj możesz zarabiać pieniądze. Zarobki opierają się zarówno na programie bez inwestycji, jak i na inwestowaniu środków w swoje projekty.

Użytkownicy, którzy skupiają się na dużych zarobkach, tworzą własne kanały. W każdym razie będą potrzebować pieniędzy na ich promocję. Nie możesz po prostu zaprosić kogoś na swój kanał. Możesz jednak zarobić bez żadnych kosztów. Telegram posiada tak zwane boty, które oferują użytkownikom płatne zadania.

Zarobki na botach
Boty do zarabiania pieniędzy w Telegramie

Rodzaje zarobków w Telegramie

Istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy w komunikatorze:

 • Umieszczanie reklam. Ta opcja jest skierowana do właścicieli dużych kanałów. Sztuczka polega na tym, że na kanale nie trzeba mieć setek tysięcy subskrybentów. Blog może mieć nawet 2000 czytelników, ale każdy z nich będzie aktywny. To już gwarantuje wysoki koszt umieszczenia słupa reklamowego lub kolekcji.
 • Sprzedaż towarów i usług. Na tych samych kanałach możesz zarabiać na programach partnerskich. W takim przypadku linki polecające są wszyte w posty Telegrama. Użytkownik, który go kliknie i kupi produkt w sklepie internetowym, przynosi zysk członkowi stowarzyszonemu.
 • Administracja kanałem. Propozycje blogów można znaleźć na forach internetowych. Zadaniem performera jest wyszukiwanie informacji, pisanie tekstów i publikowanie ich wraz ze zdjęciami według określonego planu treści.
 • Zarobki na botach. To idealna opcja dla tych, którzy nie chcą inwestować pieniędzy i swojego wolnego czasu. Telegram opracował boty, z którymi połączenie otwiera dostęp do zadań. Użytkownik musi wykonać określony algorytm działań i otrzymać za to nagrodę.


Zarobki na botach przynoszą od kilkudziesięciu złoty do setek złoty dziennie. Zaletą jest to, że to znacznie więcej niż płacenie za kliknięcia w pudełka, oglądanie reklam, zamieszczanie komentarzy i polubień.

Dzięki tej metodzie możesz zarobić około 500 złoty dziennie (OD JEDNEGO BOTA!), ale problem tkwi tylko w jakości botów i ich właścicieli. Istnieją odpowiednie boty z wypłatami i istnieje najczęstszy projekt oszustwa.

Boty do prawdziwych zarobków w Telegramie bez inwestycji

Rejestracja w komunikatorze odbywa się przez telefon komórkowy. Jedno konto może być powiązane z jednym numerem.

Strona z botami w telegramie TG-bot.ru

Następnie w wyszukiwarce platformy musisz znaleźć boty do zarabiania pieniędzy:

 • Ten bot ma na celu promowanie publiczności i społeczności na VKontakte. Użytkownikom oferowane są różne rodzaje zadań, aby je wykonać, musisz mieć zarejestrowaną stronę w sieci społecznościowej. Średnio wydawane jest jedno zamówienie od 0,20 kopiejek. Wykonawca będzie musiał zapisać się do społeczności, dodać innych użytkowników jako znajomych i umieścić polubienia.
 • To już większy projekt, który koncentruje się nie tylko na VKontakte, ale także na innych sieciach społecznościowych. Reklamodawcy pochodzą z samego Telegramu, Facebooka, Instagrama, Twittera, Odnoklassniki. Możesz zarabiać zarówno wykonując zadania od 10 złoty, jak i za pośrednictwem programu partnerskiego.
 • Cena za zadanie jest ustalona w zakresie od 10 do 20 złoty. Przede wszystkim dają za publikację komentarzy za dołączenie do społeczności. Lista zadań jest stale aktualizowana, chociaż ten bot jest uważany za dość młodego.
 • Narzędzie przyciąga tym, że współpracuje również z platformą YouTube. Ponadto tutaj możesz zarabiać, wypełniając mikro-ankiety. Minimalna wypłata z 1000 jest wypełniana w ciągu kilku dni. Najważniejsze to być aktywnym przez cały dzień i przestrzegać zasad określonych w zadaniach.
 • Bot jest odpowiedni dla tych, którzy wątpią w realność tych zarobków. Faktem jest, że możesz wypłacić pieniądze od 12 złoty. Przelewy są dostępne w Yandex.Money, portfelu QIWI. System zadań jest standardowy: wykonawca musi zapisać się do społeczności, umieścić „podoba mi się” i napisać komentarze.
 • system payview. Za pomocą tego bota telegramu możesz zarabiać, oglądając płatne reklamy. Najważniejsze to poświęcić na to co najmniej 10 sekund. Od każdego oglądania pobiera się 15 złoty.
 • Bot 100500. Większość zadań skupia się na repostowaniu różnych postów reklamowych. Średnia opłata za post wynosi do 10 złoty, co można nazwać dość wysokimi stawkami.

Aby uzyskać maksymalny efekt, musisz użyć kilku robotów naraz. Na szczęście nie jest to takie trudne w interfejsie komunikatora. Najłatwiejszym sposobem pracy na laptopie jest internetowa wersja sieci społecznościowej.

Zarobki w Telegramie z inwestycjami

Jeśli dochód wynosi 400-500 złoty. dziennie nie jest zadowolony, możesz pomyśleć o stworzeniu własnego mikrobloga. Kanały Telegram są niezwykle popularne, ale jednocześnie nie jest łatwo je promować. Możesz to zrobić za darmo za pośrednictwem innych sieci społecznościowych, gdzie kanał, na przykład, będzie miał oddzielną publiczność w postaci swego rodzaju „oficjalnej reprezentacji”. Jeśli robisz bloga od podstaw, musisz zainwestować.

Możesz wziąć te same boty telegramowe jako podstawę. Za ich pośrednictwem możesz zarówno otrzymywać zadania, jak i wydawać je innym wykonawcom. Budżet w 2000-3000 złoty. wystarczy, aby przyciągnąć kilkuset prawdziwych czytelników do swojego nowego kanału. Najważniejsze jest wstępne wypełnienie kilku postów i wybranie fascynującego tematu.

Zlecenia w botach należy podzielić na wyświetlenia, polubienia i reposty. Użytkownicy dadzą dobre opinie i przyciągną nieopłaconych subskrybentów, ale prawdziwych, którzy będą komentować i odpowiadać na posty. Jak tylko na kanale zbierze się do 5000-6000 osób, możesz sprzedawać reklamy.

Znalezienie reklamodawców dzisiaj nie jest takie trudne. Odbywa się to poprzez specjalne wymiany. Reklamodawcy dzielą się na dwa typy. Pierwsza obejmuje bezpośrednio innych blogerów, którzy chcą w ten sposób promować swoje kanały, a druga to przedstawiciele marek i firm, którzy śledzą popularne społeczności i są gotowi płacić za regularne posty.

Przewidywanie zarobków na własnym kanale jest trudne. Ktoś dostaje 2000-3000 miesięcznie. Właściciele kanałów z widownią przekraczającą 100 000 subskrybentów osiągają dochód w wysokości 60 000 lub więcej.

Rate article
Zarabianie w internecie