Jak zarabiać w Internecie captcha

Captcha to specjalny test oprogramowania, który określa, czy użytkownik jest prawdziwym, czy automatycznym botem. Możesz zarabiać, wpisując captcha w niektórych usługach.

Zarobki w Internecie na captcha

Jak zarabiać, wprowadzając captcha bez inwestycji

Ten rodzaj zarobków w Internecie jest atrakcyjny, ponieważ nie wymaga żadnych inwestycji finansowych. Wystarczy zarejestrować się na specjalistycznej platformie i rozpocząć pracę.

W filmie dowiesz się, ile możesz zarobić na Rucaptcha, 2captcha.


Możesz wprowadzać captcha przez całą dobę. W dużych witrynach liczba kodów nie jest ograniczona. Koszt zależy od polityki serwisu i aktywności innych odwiedzających. Jeśli nie ma tak wielu pracowników, cena rośnie i może osiągnąć 1 rubel za wpisanie kodu.

Korzyści z tego dochodu obejmują:

 • Wypłata środków odbywa się natychmiast. Większość witryn przyjmuje wnioski o wypłaty od kwoty 10-15 złoty, które można łatwo wypełnić w 30 minut.
 • Wypłata nie wiąże się z prowizjami. Z uwagi na to, że dzienny dochód użytkownika jest już niski, system nie pobiera prowizji, niezależnie od wybranego systemu płatności.
 • Harmonogram prac ustala klient. Można to zrobić w czasie wolnym w domu lub w biurze, na wakacjach lub podczas wycieczki turystycznej. Nie jest konieczne wprowadzanie kombinacji liter i cyfr z laptopa. Do tego wystarczy zwykły smartfon.
 • Klient usługi nie potrzebuje umiejętności i wiedzy. Wszystko zależy od cierpliwości, wytrwałości i szybkości wprowadzania.

Główną wadą zarabiania na captcha jest stosunkowo niski dochód. Nawet przy stałym obciążeniu dziennie, w najlepszym przypadku możliwe będzie zapełnienie do 300-400 złoty. Dlatego wielu postrzega to jako łatwy sposób na zarobienie na abonamencie za telefon lub domowy Internet.

W dodatku nie każdemu udaje się przesiedzieć kilka godzin, wpisując praktycznie te same kombinacje liter i cyfr. Problemem staje się monotonia i rutyna.

1 złoty za captcha

Usługi sieciowe kosztują średnio od 1 do 10 kopiejek za captcha. Nie jest to bardzo opłacalne. Jest mało prawdopodobne, że będzie można „wypchać” więcej niż 10-12 złoty za godzinę.

Aby otrzymać 1 rubel za każdą captcha, możesz wypróbować następujące rozwiązania:

 • Przeglądaj wszystkie istniejące usługi i znajdź właściwą. Nie trzeba pracować na platformach rosyjskojęzycznych. Płatności zagraniczne dokonywane są w dolarach i euro, a zwrot jest zazwyczaj wyższy.
 • Znajdź platformy z nieskończoną liczbą kodów. Możesz wykazać się starannością i wypełnić kilkaset kodów na godzinę.
 • Połącz się z szybkim Internetem i kup wygodną klawiaturę. Pomoże to uczynić proces wprowadzania znaków szybkim i wygodnym.
 • Wybierz odpowiedni czas do pracy. Wczesnym rankiem i późną nocą zadań jest znacznie więcej, a koszt jednego szyfru wzrasta 2-3 razy.

Jeśli wierzyć statystykom, doświadczony „łapacz” otrzymuje średnio od 30 do 40 złoty za godzinę. Ale oczywiście wymaga to umiejętności, doświadczenia i pracy na kilku platformach jednocześnie.

Nawiasem mówiąc, niektóre strony zachęcają aktywnych pracowników. Przy regularnych zarobkach cena stopniowo wzrasta, aby otrzymać te same 30 złoty. zajmuje znacznie mniej czasu.

Sprawdzone systemy z captcha nigdy nie oferują płatności 1 rubla za wprowadzenie kodu. Dla platformy jest to po prostu nieopłacalne. W takim przypadku każdy klient mógł otrzymać pensję w wysokości 2000-3000 złoty. dziennie, co zrujnuje projekt za kilka tygodni. Dlatego jeśli nowa usługa oferuje fantastyczne ceny, najprawdopodobniej pracownik nie będzie mógł otrzymać płatności.

Strony internetowe z wypłatą zarobków na captcha

Pierwsze tego typu projekty pojawiły się na początku 2010 roku. Dziś na górze jest kilka witryn:

 • 2captcha.com. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Następnie gość jest zapraszany do odbycia szkolenia i zrozumienia mechaniki. Platforma oferuje captcha zarówno tekstową, jak i graficzną, która jest wyceniana o 10 centów wyżej. 2captcha jest projektem anglojęzycznym, dlatego też wprowadzanie danych odbywa się na obcym układzie klawiatury. Średnio za 1000 captcha odwiedzający otrzymują do 40 centów. Wypłata jest dostępna dla kart bankowych VISA i portfeli WebMoney od kwoty 50 centów.
 • rucaptcha.com. Usługę RuCaptcha można nazwać analogiem 2captcha. Aby ponownie aktywować konto, będziesz potrzebować poczty e-mail, a przed rozpoczęciem prawdziwej pracy wszyscy początkujący są testowani. Zysk klienta zależy od pory dnia. W ciągu dnia koszt wynosi nie więcej niż 20 złoty za 1000 kodów, aw nocy, gdy aktywność spada, cena wzrasta do 40 złoty. Płatności dokonywane są na portfele QiVi, UMoney, WebMoney oraz karty bankowe VISA i MasterCard.
 • Kolotibablo.com. Jeden z najstarszych projektów zarabiania captcha. Sztuczka strony polega na tym, że ci, którzy dokładnie i dokładnie wprowadzą dużą liczbę kodów, otrzymują maksymalny zysk. Eksperci witryny zarabiają do 1 USD na 1000. Każdy pracownik ma ocenę, która rośnie wraz z aktywnością. Istnieje możliwość wypłaty pieniędzy na WebMoney, Perfect Money, PayPal.
 • ProTypers.com. Strona ma wysoki zwrot za 1000 poprawnie wprowadzonych kodów. Dochód użytkownika może osiągnąć 1,5 dolara. Sama usługa została stworzona w celu sprawdzenia wprowadzania danych w przestrzeni online. Większość captch jest prezentowana w formie obrazków, co nieco opóźnia przetwarzanie jednego kodu. Kasa platformy obsługuje zarówno rosyjskojęzyczne, jak i zagraniczne systemy płatności elektronicznych.
 • Megatypy. Klienci serwisu zajmują się odczytywaniem kodów składających się z liter łacińskich oraz różnego rodzaju obrazów. Zdjęcia muszą być umieszczone w określonej kolejności. Użytkownik otrzymuje podpowiedzi w języku angielskim, co może stanowić problem dla kogoś, kto nie ma zbyt dużej znajomości języka. MegaTypers płaci do 70 centów za 1000 captcha, a także oferuje klientom udział w konkursach, w których można wygrać nagrodę w wysokości 50 centów w zaledwie 15 minut.
 • link społecznościowy. Uniwersalna platforma internetowa skoncentrowana na zarabianiu na portalach społecznościowych. W sekcji „anty-captcha” możesz zacząć zarabiać za wprowadzanie znaków. Minusem jest długie ładowanie nowych zdjęć, niska cena (do 10-15 złoty za 1000), a także ograniczony zestaw zadań, kiedy captcha może się po prostu skończyć.

Trudno uznać captcha za pełnoprawny dochód. Nawet przy codziennym obciążeniu z przerwami na lunch i sen nie będziesz w stanie zarobić więcej niż 200-300 złoty dziennie. Biorąc pod uwagę 20 dni roboczych w miesiącu, użytkownik otrzyma nie więcej niż 6000 złoty, a najprawdopodobniej z powodu zmęczenia nie więcej niż 3000.

Opłaca się zarobić na niewielkich wydatkach wpisując kody. Dotyczy to płacenia za telefon, internet, abonamenty do kin internetowych.

Rate article
Zarabianie w internecie