Jak zarabiać na kliknięciach w Internecie: najlepsze metody bez inwestycji

W połowie lat 2000. zacząłem szukać sposobu na zarabianie pieniędzy w Internecie, a jednocześnie nie wydawanie ani jednego rubla. Potem, będąc jeszcze uczniem, zacząłem przeszukiwać sieć w poszukiwaniu wolnych miejsc pracy lub usług, które pomogłyby znaleźć dodatkowy dochód. Przypadkowo właśnie w tym czasie zaczęły się dynamicznie rozwijać tzw. boksy – serwisy oferujące zarabianie na kliknięciach.

Jak zarabiać na kliknięciach w Internecie

Jak zarabiasz na kliknięciach w Internecie?

Istotą pracy jest to, że użytkownik musi kliknąć banery reklamowe i otrzymać za to nagrodę. Gdzieś wystarczy „szturchać” kursor, gdzieś spędzasz na stronie od 10 do 30 sekund, w innym przypadku zadanie polega na przejściu przez kilka zasobów sieciowych jednocześnie.

Najważniejsze jest to, że maźnice nie wymagają od pracownika żadnych inwestycji. To jest realny dochód bez inwestycji, jak mogłem się przekonać.

Możesz rozpocząć pracę po rejestracji. Konto zakładane jest za pośrednictwem poczty e-mail. Telefony i paszporty nie muszą być wiązane. Klient witryny pozostaje całkowicie anonimowy.

Ponadto przed użytkownikiem pojawia się interfejs z saldem zarobków i linkiem do sekcji zadań. Co 5-10 minut lista jest aktualizowana i aktualizowana o nowe strony internetowe. Każde kliknięcie ma swoją cenę, która zależy od statusu promowanej strony i formatu zadania.

Sposoby zarabiania na kliknięciach bez inwestycji

Na pudełkach zadania podzielone są na kilka kategorii:

 • Surfing. Najłatwiejszy i najczęstszy sposób. Zadaniem internauty jest kliknięcie w link, przejście do zasobu reklamodawcy i spędzenie określonego czasu na stronie. Zazwyczaj dolary nie opóźniają użytkowników o więcej niż 60 sekund, ale jeśli licznik czasu przekroczy 120, cena wzrasta 2 razy.
 • Wizyta płatna. W rzeczywistości jest to jeden z rodzajów surfowania. Różnica polega na tym, że użytkownik musi nie tylko przejść do serwisu, ale także przewinąć jego stronę główną do końca. Czasami musisz otworzyć wiele kart i zrobić to samo.
 • Płatne listy. Klient serwisu książkowego przechodzi na stronę z listem, na której znajduje się test. Użytkownik odpowiada na pytanie, a następnie przechodzi do promowanego portalu internetowego. Po 20-30 sekundach płatność zostanie zaksięgowana na saldzie profilu.
 • Płatne testy. Te zadania nie są tak powszechne i wiążą się z wysokimi zarobkami. Za jeden test możesz uzyskać od 100 do 300 złoty. Ponadto klient musi najpierw zajrzeć na stronę reklamodawcy i znaleźć właściwe odpowiedzi.
 • Nagroda za aktywność w mediach społecznościowych. Dziś na pudełkach można znaleźć osobny wybór zadań dla właścicieli stron na VKontakte, Facebooku, Twitterze. Aby zarobić pieniądze, musisz ponownie publikować, umieszczać polubienia i pisać komentarze.

Innym ciekawym sposobem na zarabianie jest instalowanie oprogramowania z reklamami teaserowymi. Po skonfigurowaniu programu w dolnym (lub górnym) rogu przeglądarki zaczynają pojawiać się okna z promowanymi witrynami. Blokady te muszą zostać zamknięte, a tym samym potwierdzić oglądanie wideo.

Ile możesz zarobić miesięcznie?

Poziom dochodów zależy od kilku czynników:

 • Zasady dotyczące pudełek. Niektórzy płacą 2-3 kopiejki za surfowanie, inni są gotowi odliczyć 5-8 kopiejek.
 • Koszt zadania. Na samym surfowaniu niewiele można zarobić. Aby uzyskać choć trochę plus, musisz połączyć kliknięcia, wizyty, listy, sieci społecznościowe, reklamę teaserową.
 • Liczba miejsc pracy. Większość maźnic jest dostosowana do przyciągnięcia początkujących. Po rejestracji użytkownik otrzymuje szereg zadań. Już następnego dnia w bloku zadań pojawia się tylko 10-20 linków, a ich aktualizacja jest bardzo powolna.

Jeśli chodzi o moje doświadczenie, to w tamtych odległych czasach w kilka dni udało mi się zapełnić do 20 złoty. O dziwo sytuacja się nie zmieniła. Teraz ceny są prawie na tym samym poziomie, choć, jak mi się wydawało, zadań było więcej. Jednak sieci społecznościowe urozmaicają i stają się opłacalną alternatywą dla konwencjonalnych kliknięć.


Oczywiste jest, że przekształcenie maźnic w źródło stałego dochodu nie zadziała. Jeśli poświęcisz na to 20-30 minut dziennie, możesz otrzymać 500-1000 złoty miesięcznie. Oczywiście mówimy o pracy nie w jednej usłudze, ale w kilku naraz. Całkiem niezła kwota, aby na przykład zapłacić za internet domowy lub inne usługi.

Przykłady witryn do zarabiania

Jeśli zdecydujesz się dowiedzieć, jak zarabiać w Internecie za pomocą kliknięć, mogę polecić następujące strony. Wszystkie środki zostały przeze mnie osobiście sprawdzone i z każdego wypłaciłem pieniądze:

 • Popularna kasa oferująca mnóstwo zadań i przyzwoite wynagrodzenie. Za czytanie listów i zaliczenie testów użytkownicy otrzymują 25 kopiejek, surfowanie szacuje się na 0,035 rubla. dla jednej witryny. Administracja monitoruje aktywność klientów. Jeżeli internauta nie ma na dłużej niż 60 dni, profil jest usuwany. Wszystkie pieniądze pozostające w bilansie również znikają.
 • Agencja reklamowa Profitcentr powstała ponad 10 lat temu. Po szybkiej rejestracji przez e-mail możesz otrzymać 20 kopiejek na testy i zadania, a także zebrać 0,033 rubla za kliknięcia. Platforma posiada tablicę liderów. Top 100 odwiedzających otrzymuje indywidualne nagrody i podwyżki cen za wszystkie zadania.
 • Pozycjonowanie szybkie. Operator witryny motywuje klientów poprzez cashback. Jeśli codziennie wykonujesz zadania, możesz zwiększyć zwrot z dziennego zysku nawet do 90%. Ceny są średnie jak na rynek – 20 kopiejek za zadania. To prawda, że ​​​​usługa płaci mniej za wizyty niż inne i jest gotowa dać nie więcej niż 0,012 rubla za obejrzenie.
 • Usługa list mailingowych od ponad 12 lat oferuje zarabianie na kliknięciach i listach. Płatność na stronie odbywa się w dolarach, dlatego cena za zadania jest średnio wyższa niż u konkurencji. Surfing jest opłacany według stawki 0,311 rubla, a listy od 0,0467. Jednak haczyk polega na tym, że zadań Wmmail jest bardzo mało, a wypłata środków może potrwać kilka dni.
Pudełka na seosprint.net

Zarabianie na kliknięciach jest odpowiednie dla uczniów, młodzieży i studentów, a także emerytów i osób, które mają dużo wolnego czasu w dni powszednie i weekendy. Nawiasem mówiąc, bardziej opłaca się pracować nad niektórymi usługami w nocy, kiedy siatka zadań jest częściej aktualizowana.

Rate article
Zarabianie w internecie