Jak zarabiać na pisaniu recenzji online

Przy wyborze produktu lub usługi klient zawsze kieruje się reputacją firmy. Autorytet producentów, sklepów, centrów serwisowych tworzą recenzje w Internecie. Profesjonaliści wykorzystują komentarze użytkowników jako narzędzie marketingowe i są gotowi dobrze zapłacić za szczegółowe recenzje.

Jak zarabiać na pisaniu recenzji
Zarabiaj pieniądze pisząc recenzje

Jak zarabiać na giełdach przez internetowe recenzje

Recenzje zakupów są wszechobecne. Co więcej, o ile wcześniej można było odróżnić fałszywą recenzję od oryginału pobieżnym badaniem, o tyle dziś trudniej sobie z tym poradzić. Reklamodawcy przyznają duże nagrody tym, którzy szczegółowo piszą, zamieszczają swoje zdjęcia.

Możesz zacząć zarabiać na wyspecjalizowanych stronach i giełdach. Ceny na giełdach są tradycyjnie niższe. W systemie recenzje kupowane są poprzez zadania publikowane przez klientów. Pozyskana recenzja jest następnie publikowana na stronie internetowej firmy lub odsprzedawana na tej samej giełdzie innemu reklamodawcy.

Ceny recenzji są różne. Krótki komentarz może kosztować od 5 do 50 złoty. Parsowanie towaru z rozpakowaniem jest szacowane znacznie wyżej i może przynieść autorowi kilkaset złoty.

Najlepsze strony do zarabiania na recenzjach

Zarobki zależą również od statusu witryny. W Runecie jest kilka projektów, w których nawet początkujący może zacząć zarabiać na co dzień

informacja zwrotna

System akceptuje recenzje od 500 znaków bez spacji. Dla początkujących minimalna wypłata wynosi 200 złoty, ale od drugiej transakcji limit zmniejsza się do wygodnych 100 złoty. Zarobki klienta zależą od liczby wyświetleń, lajków i niechęci. Frekwencja na Otzovik jest bardzo wysoka, więc utalentowani autorzy szybko wypełniają swoje ręce i zaczynają otrzymywać pasywny dochód.

Zarobki na recenzję
Pisanie recenzji na stronie OTZOVIK.COM

Polecam

Platforma IRecommend płaci 5 kopiejek za każde wyświetlenie. Taryfa wzrasta, gdy autor zdobywa ocenę i subskrybentów oraz utrzymuje regularną aktywność. Możesz pisać o wszystkim, najważniejsze jest unikalny tekst i własne zdjęcia. Możesz publikować recenzje od 500 zł, a opcja wyjściowa otwiera się od 150 złoty. Nawiasem mówiąc, IRecommend posiada program partnerski, zgodnie z którym od każdego polecenia uczestnicy otrzymują 20% miesięcznego zysku.

Zarobki na niepolecam
Pisanie recenzji na stronie irecommend.ru

Dziękuję wam wszystkim

Aby stać się częścią serwisu, użytkownik musi przygotować kilka recenzji o długości co najmniej 750 znaków ze spacjami. Dochód autora ponownie determinowany jest liczbą wyświetleń. Plusem jest to, że platforma jest nowa i mniej popularna, więc dotarcie na szczyt nie jest takie trudne. Środki są wypłacane tylko do WebMoney i wyłącznie od 500 złoty.

Zarobki na spasibovsem.ru
Pisanie recenzji na spasibovsem.ru

RecenzjePRO

Ciekawy projekt z hojnym zwrotem. Za publikację recenzji od 50 do 2000 znaków użytkownicy natychmiast otrzymują od 1 do 2,5 rubla. Ponadto administracja pobiera 30 kopiejek za każde wyświetlenie recenzji. Szczegółowe artykuły z ocenami i listami są rozpatrywane osobno i mogą przynieść autorowi do 30 złoty. Płatności dokonywane są na karty bankowe, portfele elektroniczne, a zyski można zwiększyć dzięki 10% programowi poleceń.

Zarobki na otzyvy.pro
Pisanie recenzji na otzyvy.pro

WszystkieRecenzje

Na tej stronie nie możesz zarabiać prawdziwych pieniędzy. Zamiast złoty system oferuje gromadzenie bonusów. W przyszłości można je wymienić w wewnętrznej kasie na ruble, a następnie wypłacić na kartę Sbierbanku. Zakres systemu jest dość szeroki. Publikując kolejną recenzję, możesz wybrać kategorię i wstępnie skoncentrować swoją recenzję na grupie docelowej. Statystyki bonusowe są aktualizowane co tydzień. Im więcej wyświetleń, tym wyższa ocena odwiedzającego.

Zarobki na vseotzyvy.ru
Pisanie recenzji na stronie vseotzyvy.ru

ProProdukty

Za przegląd administracja podaje od 5 do 50 złoty. Na stronie możesz zarabiać na bieżąco. Po pierwsze, liczba zarejestrowanych autorów nie jest tak duża. Po drugie, za 20-30 recenzji dziennie możesz uzyskać 100-200 złoty. Środki są wypłacane z limitu 500 złoty. Kasjer obsługuje WebMoney, UMoney i karty bankowe.

Zarobki na protovary.style
Zarobki pisząc recenzje na protovary.style

informacja zwrotna

Po rejestracji i autoryzacji w systemie klient klubu będzie mógł opublikować recenzję na dowolny temat. Aby uzyskać szczegółowy komentarz, platforma jest gotowa zapłacić do 10 złoty. Limit wypłaty to tylko 100 złoty. Najważniejsze jest to, że w Otzovichce możesz pisać na dowolny temat, w tym kasyna, automaty do gier, które zawsze zbierają dużą liczbę wyświetleń.

Pudła

Początkowo boxy koncentrowały się na zarabianiu na kliknięciach. Dziś w systemie zadań można znaleźć zadania do pisania komentarzy i krótkich recenzji. Na stronach takich jak Seoprint i Seofast płacą do 10 złoty za jedną recenzję. Zaletą jest to, że środki są natychmiast dopisywane do salda.

QKomentarz

Strona działa jak giełda i natychmiast płaci za wykonane zadania. Klienci będą musieli pisać komentarze w sieciach społecznościowych na temat towarów i usług i otrzymywać od 1 do 10 złoty. za jeden tekst.

Zarobki na qcomment.ru
Zarobki za pisanie recenzji qcomment.ru

Etxt

To jest wymiana copywriting. W siatce zadań, oprócz zamówień na pełnowartościowe teksty, znajduje się TOR dla małych recenzji od 100 do 500 znaków. Ceny są zróżnicowane i zależą od polityki konkretnego klienta, ale najczęściej autor otrzymuje do 30-40 złoty za jeden komentarz.

Advego

W rzeczywistości jest to klon tego samego Etxtu. Schemat zarobków zbudowany jest na podobnej zasadzie. Wykonawca musi znaleźć zadania z recenzjami i wykonać je na czas.

Praca zilla

Projekt pozycjonuje się jako niezależna giełda dla początkujących. To prawda, ponieważ większość zadań opiera się na pisaniu i publikowaniu recenzji. Zadowolony z ogromnej ilości aplikacji, która pomaga na co dzień zarabiać.

Ile możesz zarobić na recenzjach (WIDEO)

Najlepsze warunki zarabiania otrzymują klienci serwisów z recenzjami. Na starcie zwrot nie jest tak wysoki ze względu na niską ocenę i niewielką liczbę wyświetleń, ale po 2-3 miesiącach można spokojnie osiągnąć 100-200 złoty. w dzień.

Ile można zarobić na recenzjach

Jeśli połączysz pracę na giełdach i recenzje z płatnymi recenzjami, możesz osiągnąć dochód w wysokości 500-600 złoty. w dzień. Najważniejsze to nie pracować na jednej platformie, ale zarejestrować się na kilku i publikować recenzje co najmniej 2-3 razy w tygodniu.

Wniosek

Ten rodzaj dochodu nie jest odpowiedni dla wszystkich. Zwrot 300-400 złoty. dziennie jest za mało, a przygotowanie recenzji zajmuje 2-3 godziny. O wiele łatwiej jest wydać swój kreatywny zasób na pisanie artykułów, których sprzedaż na tej samej giełdzie Etxt przyniesie 2 razy więcej.

Koniecznie obejrzyj film o zarabianiu na recenzjach!


A może jest lepsza opcja – dochód z botów telegramowych, gdzie dochód z wykonywania zadań jest większy.

Rate article
Zarabianie w internecie