Squid NFT World – Biswap’s Squid Game: Jak w nią grać i zarabiać kryptowaluty

Squid NFT World Zyski

22 grudnia w Biswap uruchomiono nową grę o nazwie Squid NFT World (The Squid Game). Okazał się bardzo interesujący, z różnymi unikalnymi mechanikami i funkcjami. W tym artykule zajmiemy się tym szczegółowo i rozważymy rozgrywkę na instrukcji wizualnej.

Jak grać i zarabiać w Squid NFT World – instrukcje krok po kroku

Aby zacząć zarabiać w Squid NFT World, musisz przede wszystkim zarejestrować konto w grze. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź na oficjalną stronę gry Squid-NFT.io, gdzie w prawym górnym rogu kliknij „Połącz”.
 2. Połącz swój portfel kryptowalutowy (Metamask, TrustWallet, Binance Chain lub dowolny inny wybrany przez Ciebie).
 3. Konto zostanie utworzone automatycznie i będziesz miał pełny dostęp do rozgrywki.

Istotą Squid NFT World jest kupowanie graczy i autobusów, które wyślą ich do gier. Jeśli oglądałeś serial „Gra w kalmary”, doskonale rozumiesz, o co toczy się gra.

Esencja Squid NFT World

 • Gracze są głównym atutem w grze. Każda z nich ma tak zwaną energię kałamarnicy (SE). Od tego wskaźnika zależy siła gracza.
 • Autobusy zabierają graczy na mecze. Mają różne poziomy, od których zależy pojemność.

Są dwa sposoby na zdobycie zawodników i autobusów:

 1. Mint – Płacisz 30$ (w tokenach BSW) i otrzymujesz losowo wygenerowanego gracza oraz autobus. Oczywiście im wyższy poziom przedmiotu, tym mniejsza szansa na jego zdobycie.

Jak autobus

 1. Market – targowisko, za pośrednictwem którego możesz kupić zawodnika i autobus o wymaganym poziomie. Moim zdaniem jest to bardziej niezawodne opcje, ponieważ możesz sam wybrać określone przedmioty, a nie grać w loterię.

Rynek NFT z najniższymi opłatami w sieci BNB

Aby korzystać z Marketu, musisz zarejestrować się w Biswap. Wystarczy w ten sam sposób podłączyć wybrany portfel kryptowalut.

Po zakupie autobusu i postaci możesz rozpocząć proces zarabiania. W sumie w Squid NFT World dostępnych jest 7 gier , do których można wysłać każdą postać w odstępie 48 godzin.

Gry Squid NFT Świat

Należy pamiętać, że każda gra ma próg wejścia (SE):

 • Destiny Marbles – wpis 800 SE, możliwa nagroda 8 USD, 89% szans na wygraną;
 • Slippery Rope – wpis 2000 SE, możliwa nagroda 16 USD, 88% szans na wygraną;
 • Red Light, Blue Light – wpis 3000 SE, możliwa nagroda 23 USD, 87% szans na wygraną;
 • Koperty Flip-Flop – wpis 4000 SE, możliwa nagroda 30 USD, 86% szans na wygraną
 • Killing Sweets – wpis 5000 SE, możliwa nagroda 40 USD, 85% szans na wygraną
 • Crowned Peak – wpis 6000 SE, możliwa nagroda 50 USD, 84% szans na wygraną
 • Rock-Paper-Scissors – wpis 7000 SE, możliwa nagroda 60 $, 83% szans na wygraną.

Wysokość możliwych wygranych przeliczana jest w BSW i BNB po aktualnym kursie wymiany. Ważne jest, aby pamiętać, że wygrane są równowartością dolarów.

Na co zwrócić uwagę podczas grania w Squid NFT World

W grze NFT Squid jest wiele funkcji i niuansów, z którymi koniecznie musisz się zapoznać:

 • sam wybierasz strategię – ilu graczy i z jaką energią kupować, a także do jakich gier ich wysłać. Najważniejsze, że pozwala na to pojemność autobusu;
 • Do jednej gry można wysłać jednocześnie kilka autobusów. Po zakończeniu gracze uruchamiają licznik czasu, a autobusy, jeśli to konieczne, mogą zostać wysłane na inne konto;
 • na stronie z zawodnikami musisz wykupić dla nich kontrakty – na 15 (15,18 BSW) , 30 (28,23 BSW) lub 60 (51,60 BSW) dni. Najlepiej zająć 60 dni, aby uzyskać maksymalną zniżkę w wysokości 15%;
 • jeśli zdecydujesz się wypłacić swoje wygrane pierwszego dnia, zapłacisz prowizję w wysokości 27%. Każdego dnia zmniejsza się o 1,5%, a po 18 dniach całkowicie znika. Po wypłacie zysku licznik jest aktualizowany;
 • z każdym zakupem przez graczy uzupełniany jest ogólny bank Jackpot, który w tej chwili wynosi już ponad 100 000 dolarów – kwota ta zostanie zabrana przez jednego szczęśliwca, a być może zostanie podzielona między kilku graczy.

Do tej pory istnieje wiele strategii (kombinacji graczy i autobusów), które pozwalają zwiększyć inwestycje ~2 razy w ciągu 60 dni. I to bez uwzględnienia faktu, że po zakończeniu umowy możesz sprzedawać swoje przedmioty na giełdzie. Każda osoba musi samodzielnie obliczyć i przeanalizować sytuację – dostępne są wszystkie liczby. Wszystko zależy od Twojego budżetu.

Wniosek

Moim zdaniem Squid NFT World to naprawdę ciekawy projekt z dużym potencjałem. Co to wyjaśnia? Po pierwsze, rozwojem zajmuje się doświadczony, niezawodny i sprawdzony zespół Biswap. Po drugie, bardzo rewelacyjna nazwa „Squid Game” przyciągnie ogromną liczbę graczy. Po trzecie, gra ma naprawdę przemyślaną ekonomię, która powinna utrzymać ją na powierzchni przez długi czas. A jak długo pokaże tylko czas, sytuacja na rynku i starania deweloperów.

Rate article
Zarabianie w internecie