Jak zarabiać na akcjach online

Jeśli wcześniej akcje były papierowe i można je było poczuć, dziś zamieniły się w dokumenty elektroniczne. Aktywa te mogą generować ogromne zyski. Każdy, kto mądrze inwestuje w akcje, za kilka lat nie tylko awansuje do klasy średniej, ale nawet zostaje milionerem. Nie jest to jednak takie proste. Musisz zrozumieć mechanikę kupowania i sprzedawania oraz dokonywać poprawnych prognoz.

Promocje zarobków
Jak zarabiać na akcjach

Jaka jest podstawa zarabiania na akcjach?

Nawet amator może kupić akcje przez Internet. Nie musisz być ekspertem, żeby to zrobić. Dziś działają wyspecjalizowane giełdy, na których prowadzona jest sprzedaż papierów wartościowych.

Potencjalny inwestor rejestruje się w serwisie i wpłaca pieniądze na indywidualne konto. Saldo to nazywa się maklerstwem. Następnie użytkownik wybiera akcje spółki, którą chce kupić. Informacje na ten temat można uzyskać ze specjalnej zakładki w interfejsie.

Zakupu nie dokonuje sam użytkownik, ale giełda lub broker. Inwestor składa jedynie wniosek i przelewa środki na rachunek maklerski. Zaraz po dokonaniu transakcji klient witryny otrzyma powiadomienie.

Proces magazynowy

Papiery wartościowe są utrwalane w specjalnym depozycie. Tutaj możesz określić, które akcje klient platformy maklerskiej kupił, za jaką cenę i co się z nimi teraz dzieje. Zadaniem jest dobranie takich aktywów, które od razu zaczną rosnąć w cenie.

Zysk opiera się na odsprzedaży akcji w przyszłości. Na przykład cenne aktywa niektórych startupów mogą być prawie nic nie warte. Jednak po kilku miesiącach lub kilku latach, kiedy firma wchodzi na światowy rynek, pierwotni akcjonariusze otrzymują solidne pieniądze.

Akcje mogą być przedmiotem obrotu zarówno w krótkim, jak i długim terminie. Krótkie transakcje są niebezpieczne i ryzykowne. Poza tym nie ma tu wiele do zarobienia. Lokaty długoterminowe pomagają zwiększyć zyski od 100 do 1000% i zrekompensować okres oczekiwania dziesiątki razy.

Dlaczego miałbyś próbować zarabiać na akcjach?

Powinieneś wybrać ten rodzaj zarobków online z następujących powodów:

 • Minimalny wpis. Użytkownik nie musi wydawać setek tysięcy złoty. Na początek wystarczy 50 000 złoty.
 • Pełne wsparcie brokera. Profesjonalne biuro świadczy usługi doradcze. Ponadto istnieje wiele narzędzi statystycznych, które pozwalają szybko zrozumieć specyfikę rynku.
 • pasywny dochód. Po zakupie akcji wystarczy wejść na swoje konto osobiste i monitorować wzrost zainteresowania. Nic więcej nie trzeba robić.
 • Dobre perspektywy. Jeśli aktywa wzrosną o 1000%, możesz spokojnie pomyśleć o zakupie nowego mieszkania.

Współcześni brokerzy oferują trzy główne modele zarabiania. Właśnie nad tym pytaniem przyszły zwiastun musi się szczegółowo zastanowić.

Jak zarabiać na akcjach?

Platformy maklerskie oferują trzy rodzaje pracy:

 • Handlowy. To jest bezpośrednio i jest obrót papierami wartościowymi. Aby zarobić, musisz tworzyć zlecenia krótkoterminowe i zamykać je w ciągu kilku minut lub kilku godzin. W takim przypadku będziesz musiał siedzieć na giełdzie od rana do wieczora i codziennie. W przeciwnym razie nie będzie możliwe uchwycenie wzrostu lub spadku na wykresie papierów wartościowych.
 • Pilne inwestycje. Ten model odstrasza początkujących ze względu na to, że na pierwsze dochody trzeba czekać miesiące, a czasem nawet lata. Opłaca się jednak wielomilionowym zwrotem. Jednocześnie, aby inwestować na długie lata, potrzebny będzie solidny kapitał w wysokości 100 000 złoty. i więcej.
 • Dywidendy. Z nabytych akcji możesz otrzymać kwartalny zwrot. Jednak niektóre gazety przynoszą zysk tylko raz na kilka lat. Ryzyko w tym przypadku jest minimalne, ale rentowność spada kilkadziesiąt razy.

Jak wybrać dobrego brokera?

Współpraca z profesjonalistami to 99% udanego obrotu giełdowego. Nie warto pracować z nowicjuszami, mało znanymi firmami, które nie mają żadnej wagi na rynku. Najpopularniejsze dzisiaj to Sbierbank, VTB, BCS, Finam.

jakiego brokera wybrać
Jak wybrać brokera?

Trader może zarejestrować się we wszystkich spółkach i kupić różne udziały w każdej. Ale jasne jest, że zajmie to dużo pieniędzy. Aby nie popełnić błędu i wybrać wygodną platformę, musisz skupić się na kilku kryteriach:

 • Lista osiągnięć. Jeśli broker jest na rynku od wielu lat, to jest to zaleta. Dodatkowo warto przyjrzeć się certyfikatom, wyróżnieniom, a także informacjom o firmie w mediach.
 • Kwota wejścia. W dużym Sbierbanku i VTB nie będzie działać na początku przy minimalnych środkach. Nie szukaj tańszej opcji. Zawsze dużo bardziej opłaca się wydać trochę więcej na starcie i jednocześnie uzyskać wielokrotnie lepsze zwroty na mecie.
 • Prowizje. Prawie każdy broker ma prowizje za wpłaty, wypłaty i inne transakcje. Dane te należy przestudiować w umowie użytkownika lub w usłudze wsparcia, która działa nie tylko online, ale także telefonicznie.
 • Opinie. W handel zajmuje się 1000 osób. Znalezienie prawdziwych komentarzy nie jest trudne. Optymalnie jest zarejestrować się na jakimś zamkniętym forum lub społeczności i rozmawiać na żywo z doświadczonymi inwestorami.
 • Liczba klientów. Znalezienie tych informacji nie jest łatwe. Aby uzyskać wiarygodne dane, musisz szukać witryn niezależnych audytorów. Im bardziej aktywni i zarejestrowani handlowcy na platformie brokerskiej, tym bardziej jest ona wiarygodna.

Jak zacząć handlować akcjami online? Instrukcja wideo

Dokonaj wpłat w wysokości 10 000-20 000 złoty. natychmiast po rejestracji jest pochopnym krokiem. Każdy, kto nic nie wie o transakcjach finansowych i handlu, z łatwością wyczerpie tę kwotę w ciągu tygodnia. Brokerzy nie tylko oferują ćwiczenie na koncie demo.

PROSZĘ OBEJRZYĆ FILM INSTRUKCYJNY!

Wirtualny depozyt nie jest ograniczony. Kwota może być resetowana nieskończoną liczbę razy. Najważniejsze jest to, że użytkownik będzie mógł kupować akcje po rzeczywistych cenach i zobaczyć, jak działają wirtualne ruble w trybie na żywo.

Rate article
Zarabianie w internecie